Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2016

ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΠΠΥΕ



ΑΡ.ΠΡΩΤ. 555



Λάρισα,    28    Νοεμβρίου     2016





                          
Θέμα :  <<  ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ  >>

Στο πλαίσιο ενημέρωσης των Κυβερνητικών στελεχών Σωμάτων Ασφαλείας η Ένωση μας πραγματοποίησε συνάντηση με τον Αν. Γραμματέα Ασφάλειας – Προστασίας του Πολίτη των ΑΝ.ΕΛ. κ. Ανθόπουλο Ευστάθιο.
 Έγινε ενημέρωση από μέρους μας για όλα τα θέματα που αφορούν τους Πενταετείς Πυροσβέστες όπως Μονιμοποίηση , ανανέωση , ομογενοποίηση προσωπικού , επιλαχόντες , Μ.Α.Π. , Κλιμάκια αεροδρομίων αλλά και Εθνικών οδών.
Ο κ. Ανθόπουλος που ήταν ενήμερος για όλα τα παραπάνω μας δήλωσε την αμέριστη συμπαράσταση του  την προώθηση τους και την πρόθεση του να συμβάλει στην βήμα – βήμα επίλυση τους πάντα με γνώμονα το καλό του Πυροσβεστικού Σώματος και των εργαζομένων σε αυτό.

Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ


Συναδελφοι  εδώ και μερικές μέρες στις Υπηρεσίες μας έχουν έρθει τα ψηφοδέλτια , οι φάκελοι και ότι άλλο χρειάζεται να για να εκλέξουμε τους εκπροσώπους μας για το Συμβούλιο Μεταθέσεων.
Ο Συνδυασμός μας έχει την επωνυμία ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ  ΠΕΝΤΑΕΤΩΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ  και απαρτίζετε από 145 υποψήφιους . Είναι ο μεγαλύτερος Συνδυασμός από όλες τις συντεχνιακές παρατάξεις και επιδιώκει την σε πρώτη φάση συνεννόηση των πολυδιάσπαστων Σωματείων ( εν αρχή ) των Πενταετών Πυροσβεστών. Ο  Συνδυασμός στηρίζετε από 20 τουλάχιστον Σωματεία μικρά και μεγάλα  τα όποια έχουν την δυναμική , και την  πλειοψηφία των Συναδέλφων . Είναι καιρός οι Πενταετείς Πυροσβέστες  να βρουν και πάλι τον ρυθμό τους , να βάλουν τα πράγματα στην πραγματική τους διάσταση και βρουν την χρυσή τομή στα προβλήματα  τους .
Πρέπει να βάλουμε κάτω όλα εκείνα τα καλά αλλά προπαντός όλα εκείνα τα κακά που μας έφεραν σε μια θέση δύνη για τον κλάδο και να προγραμματίσουμε από την αρχή με προσήλωση στο αποτέλεσμα το οποίο στην τελική του μορφή δεν μπορεί να είναι άλλο από την πλήρη ομογενοποίηση του Προσωπικού του Πυροσβεστικού Σώματος .Πλέον είναι καιρός χωρίς άλλη καθυστέρηση η επανεκκίνηση του κλάδου μας .
Η Ένωση αυτών όλων των Σωματείων στην στήριξη αυτού του Συνδυασμού φυσικά και δεν θα μπορούσε να γίνει τυχαία . Σας λέμε λοιπόν ότι υπάρχει  κοινή γραμμή σε όλα εκείνα που θα οδηγήσουν στην πλήρη δικαίωση όλων αυτών που θεωρούμε όλοι εμείς οι Πενταετείς δίκαια.
Συναδελφοι ψηφίζοντας αυτόν τον Συνδυασμό επί της ουσίας ψηφίζετε το μέλλον σας μέσα σε αυτή την μεγάλη οικογένεια που λέγετε ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ.
ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!
Αναλυτικά όλο το ψηφοδέλτιο που απαρτίζετε από Συναδέλφους Πενταετείς Πυροσβέστες από όλες τις Περιφέρεις αλλά και τους Νομούς ανά την Ελλάδα . Δεν έχει κομματική απόχρωση  καθώς σε αυτό συμμετέχουν όλοι χωρίς κομματικές σημαίες
ΒΑΘΜΟΣ
Α.Μ.
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΗΡΕΣΙΑ
  1.  
17453
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
17553
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
17555
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Π.Υ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  1.  
17578
ΑΣΒΕΣΤΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Π.Υ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
  1.  
17596
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Π.Υ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  1.  
17606
ΒΑΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  1.  
17618
ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π.Κ. ΝΑΞΟΥ
  1.  
17639
ΒΑΡΕΛΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
17641
ΒΑΡΣΑΜΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
17652
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Π.Κ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  1.  
17688
ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
17711
ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  1.  
17723
ΒΛΑΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
17754
ΒΡΟΧΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
17784
ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Κ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  1.  
17802
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
Π.Υ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  1.  
17818
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΙΟ.ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
  1.  
17847
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6η Ε.Μ.Α.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
17852
ΓΙΑΝΝΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Π.Κ. ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
  1.  
17873
ΓΙΑΝΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
17889
ΓΚΑΓΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Π.Κ. ΤΡΟΠΑΙΩΝ
  1.  
17909
ΓΚΙΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
Π.Υ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  1.  
17922
ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
Π.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
22162
ΓΚΟΤΣΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΕΤΡΟΣ
Π.Υ. ΠΥΡΓΟΥ
  1.  
17944
ΓΚΡΙΤΖΕΛΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Υ. ΠΥΡΓΟΥ
  1.  
17961
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
Π.Κ. ΑΓΙΑΣ
  1.  
18089
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  1.  
18092
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
Π.Κ. ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
  1.  
21617
ΔΡΑΚΟΣ            
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ
Π.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
  1.  
18132
ΔΡΟΣΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Υ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
  1.  
21490
ΔΡΥΜΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Υ. ΜΟΛΑΩΝ
  1.  
18158
ΕΞΗΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Π.Κ. ΒΙΛΛΙΩΝ
  1.  
18162
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Υ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  1.  
18227
ΖΕΡΒΑΣ-ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Υ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  1.  
18266
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΗΛΙΑΣ
6η Ε.Μ.Α.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
18306
ΘΕΡΙΑΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Π.Υ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  1.  
18317
ΙΜΠΡΙΞΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  1.  
18346
ΚΑΙΑΦΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Υ. ΠΑΡΓΑΣ
  1.  
18397
ΚΑΛΟΚΕΝΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
Π.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ
  1.  
18406
ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Π.Υ. ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ
  1.  
18423
ΚΑΝΑΒΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΒΟΛ.ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
  1.  
18429
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
  1.  
18482
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
  1.  
18487
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Υ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  1.  
18545
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Υ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
  1.  
18568
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
18581
ΚΑΤΣΕΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΟΣ
Π.Υ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  1.  
18590
ΚΑΤΣΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Π.Κ. ΑΝΔΡΟΥ
  1.  
18619
ΚΕΙΣΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1.  
18621
ΚΕΛΤΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
18631
ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  1.  
18636
ΚΕΧΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
18643
ΚΙΠΛΑΚΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
18651
ΚΛΕΤΣΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
18675
ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
18680
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Κ. ΠΥΛΗΣ
  1.  
18700
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Π.Υ. ΓΥΘΕΙΟΥ
  1.  
21405
ΚΟΡΔΙΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ Π.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
18749
ΚΟΥΒΕΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Π.Υ. ΑΙΓΙΟΥ
  1.  
18783
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Π.Κ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  1.  
18795
ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  1.  
18820
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ος Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
  1.  
18827
ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
18865
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
Π.Υ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
  1.  
18895
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
19021
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ
Π.Υ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  1.  
19030
ΛΥΚΟΥΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Π.Κ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  1.  
19059
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
19114
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Υ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
  1.  
19115
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  1.  
19168
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ
  1.  
19194
ΜΕΜΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  1.  
19215
ΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΑΛΕΞ.ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
  1.  
19248
ΜΙΧΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
19303
ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Κ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  1.  
19340
ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Κ. ΘΑΣΟΥ
  1.  
19362
ΜΠΕΝΕΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1ος Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
  1.  
19367
ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Υ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
  1.  
19396
ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Κ. ΒΟΥΤΣΑΡΑ
  1.  
19405
ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ος Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
19416
ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΣΠΑΡΤΗΣ
  1.  
19440
ΜΩΡΑΙΤΙΔΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Π.Υ. ΚΑΒΑΛΑΣ
  1.  
19459
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  1.  
19482
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙ.ΠΕ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
19495
ΝΟΥΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
  1.  
19506
ΝΤΑΝΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  1.  
19508
ΝΤΑΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Π.Υ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  1.  
19592
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6η Ε.Μ.Α.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
19618
ΠΑΝΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Κ. ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  1.  
19625
ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Κ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ
  1.  
19629
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Υ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ
  1.  
19653
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Π.Κ. ΦΟΥΡΝΑ
  1.  
19658
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Κ. ΔΙΚΑΙΩΝ
  1.  
19662
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
19682
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΟΛ.ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
  1.  
19688
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
19690
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
Π.Υ. ΣΥΚΙΩΝΟΣ - ΚΙΑΤΟΥ
  1.  
19704
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΘΩΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Π.Υ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
  1.  
19716
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΟΛΥΖΩΗΣ
6η Ε.Μ.Α.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
19719
ΠΑΠΑΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞ.ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ
  1.  
19726
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
Π.Υ. ΚΑΒΑΛΑΣ
  1.  
21407
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΣΕΡΡΩΝ
  1.  
19731
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
21627
ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ       
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
Π.Υ. ΜΕΓΑΡΩΝ
  1.  
19748
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Κ. ΑΝΔΡΟΥ
  1.  
19784
ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
19796
ΠΑΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ος Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
  1.  
19841
ΠΕΤΡΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
19893
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  1.  
19903
ΠΟΝΤΙΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΗΝΑΣ
Π.Υ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
  1.  
19926
ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Υ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  1.  
19941
ΡΑΠΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
  1.  
19945
ΡΕΓΚΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Υ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ
  1.  
19950
ΡΗΓΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
6η Ε.Μ.Α.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
  1.  
19966
ΡΟΔΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΒΟΛΟΥ
  1.  
20016
ΣΑΝΑΚΙΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
20079
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΕΛΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
20147
ΣΟΦΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Υ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  1.  
21124
ΣΤΑΝΟΓΙΑΣ
ΤΡΑΪΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1ος Π.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
20248
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Π.Κ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  1.  
20252
ΣΤΕΦΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Π.Κ. ΛΙΜΝΗΣ
  1.  
20255
ΣΤΟΜΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΛΑΥΡΙΟΥ
  1.  
20358
ΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΗΛ
Π.Κ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  1.  
20364
ΤΖΟΓΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2η Ε.Μ.Α.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  1.  
20372
ΤΗΓΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
20421
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Κ. ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  1.  
20427
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π.Υ. ΞΑΝΘΗΣ
  1.  
20430
ΤΣΑΚΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
Π.Υ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  1.  
21424
ΤΣΙΑΡΒΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
Π.Κ. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  1.  
21504
ΤΣΙΛΒΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Π.Υ. ΔΡΑΜΑΣ
  1.  
20490
ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Κ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  1.  
20500
ΤΣΙΡΚΑ
ΣΟΦΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π.Υ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
  1.  
20512
ΤΣΙΩΠΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1η ΕΜΑΚ
  1.  
20514
ΤΣΟΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  1.  
20519
ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
  1.  
20533
ΤΣΟΥΠΡΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ
Π.Υ. ΚΑΒΑΛΑΣ
  1.  
20546
ΤΥΛΛΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Υ. ΣΕΡΡΩΝ
  1.  
20556
ΦΑΡΑΓΓΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  1.  
20562
ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ-ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Κ. ΚΥΘΗΡΩΝ
  1.  
20566
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ
  1.  
20590
ΦΛΩΡΟΥΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Κ. ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
  1.  
20627
ΦΩΤΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π.Κ. ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
  1.  
20720
ΧΙΟΝΗΣ
ΑΘΩΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Π.Υ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
  1.  
20723
ΧΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π.Υ. ΣΠΑΡΤΗΣ
  1.  
20736
ΧΟΧΟΣ
ΙΑΣΩΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1η Ε.Μ.Α.Κ. ΑΘΗΝΩΝ